Yemin 206. bölüm özeti ve fragmanı – 16 Mart Pazartesi

Kanal 7’nin günlük dizisi Yemin’in yeni bölümünde yaşanacaklar merak ediliyor. Reyhan ve Emir aşklarının meyvesini alabilecek mi? Hamilelik belirtileri gösteren Reyhan hamile mi? Yemin 206. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Her bölümüyle akşam saatlerini renklendiren ve takipçilerini ekran başına kilitleyen Yemin’de yepyeni bir hafta başlıyor. Geçtiğimiz hafta dalya diyen yapım 206-210. bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Geride kalan haftada pek çok olumsuzluk yaşanmıştı. Kemal ve Narin’in yollarını ayırmaya karar vermesi, Cavidan’ın ölümle burun buruna gelmesi gibi birkaç kritik sahne yaşanmıştı. Şimdi ise yeni haftanın heyecanıyla diiz serüvenini sürdürecek. Yemin 206. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Yemin’de Reyhan hamile mi?
Özellikle ikinci sezonda aşklarını daha yoğun yaşayan Emir ve Reyhan’ın ne zaman çocuklarını ne zaman kucaklarına alacakları merak konusuydu. Binlerce izleyici Reyhan ne zaman hamile kalacak? sorusunu sorarak yanıtını aramıştı. Gülsüm’ün konağa getirdiği Hasan bir kez daha iştahlarını açtı. Emir talebini yineledi, Reyhan kabul etti. Belirtileri de taşıyan Reyhan’a Melike soruyu sordu; ‘Kızım yoksa hamile misin?’… Cuma günü ekranlara gelen 205. bölümde bu sorunun yanıtı az çok cevap bulacak. Ancak bu çocuğun doğmaması için çabalayan biri vardı: Cavidan. Senaryolar ise iki taraflı. Bu çocuğun doğmama ihtimali de var…

Reyhan çocuğu doğuracak mı?
Eşinden gelen talebi geri çevirmeyen Reyhan  da annelik için heyecanlıdır. Zaman zaman da başı döner ve bu da belirtilerden biridir. Ancak Cavidan’ın bebek düşürme büyüsünün yanısıra kendisine yönelttiği sorumluluk tepkisi sonrasında Reyhan’ın ne karar vereceği de büyük önem taşıyor. Belki de bu sebepten dolayı çocuk doğurmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*