Yasak Elma 53. Bölüm Fragmanı izle

Yasak Elma 53. Bölüm Fragmanı izle

FOX TV, ekranlarında yayın hayatına devam eden büyük bir hayran kitlesi bulunan, başarılı baş yapıt, Yasak Elma dizisi yeni bölümüyle siz seyircilerimizin karşısına, 14 Ekim Pazartesi 20:00’ da çıkıyor.

Yasak Elma 52. Bölüm’ de yaşanılan olayları ele alarak, hafızamızı tazelemeye başlayalım. Yıldız çocuğun, Halit’ten olduğunu kanıtlayabilmek üzerine bazı hamlelerde bulunur. Bir yandan Ender ise Yıldız’dan hiçbir şekilde ona faydası dokunmayacağını anlamaya başlamıştır. Halit, Yıldız’ın kendisine ihanet ettiğini düşünerek Yıldız’ı tamamen hayatından def etmek için hamle yapmaya başlamıştır. Yıldız en berbat günlerini yaşadığı zamanda tekrar dan ona el uzatan eski bir düşmanı olacak.

Yasak Elma 53. Bölüm’ fragmanında gördüklerimizi ele alırsak eğer ekran başından kalkamayacağımız bir bölüm ile karşı karşıyayız. Yıldız yaşadığı bugünleri atlatmayı başarabilecek mi? Halit yaptığının hata olduğunu fark etmesinden sonra ne yapacaktır? 14 Ekim Pazartesi 20:00 da yayınlanacak olan, Yasak Elma 53. Bölüm’ ünü izleyerek bütün sorularımız net cevap alacağız.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*