Vuslat 25. Bölüm Fragmanı (özet) izle

Vuslat 25. Bölümün de Neler var?

Devlet televizyon kanalı, TRT1 de yayın hayatını sürdüren, kendini seyirciye hayranlık bırakarak izlettiren, başarılı televizyon dizisi Vuslat yeni bölümüyle 14 Ekim Pazartesi 20:00’ da seyirciyle buluşuyor.

Vuslat 24. Bölüm’ de yaşanılan olayları ele alıp hafızamızı tazeleyelim. Tahsin, Feride’yi kaba kuvvet göstererek alıkoyması, hiç kimsenin bulunmadığı ıssız bir ortamda onu tehdit etmesi Aziz’in sabrını tüketmiştir. Aziz babasıyla karşılaştığı esnada babasını hayatında en çok korku duyduğu şeyi yüzüne vurarak köşeye sıkıştırıyor. Tahsin, Feride’yi def etmek için ona bir teklifte bulunur. Feride yeniden ailesi ve en büyük aşkı arasında sıkışıp kalır. Hasibe, Feride’ye evde bulunduğu sıralarda huzurunu kaçırabilmek uğruna elinden geleni ardına koymayarak, Feride’nin huzurunu kaçırmayı başarmıştır. Necmi, içinde yanan ateşi söndürmek, ailesinin çektiği tüm acıları dindirmek uğruna girdiği bu yolda düşmanına yaklaşmayı başarmıştır.

Vuslat 25. Bölüm Fragman’ incelediğimiz takdirde 14 Ekim Pazartesi 20:00 seyircinin karşısına çıkacak olan, Vuslat 25 bölüm’ de nefes kesici, seyircisini ekrana kilitleyecek bir bölümle karşı karşıyayız. Feride bu zorlu yolda neler yapacak? Necmi acısını dindirmek uğruna girdiği o yolda neler ile karşı karşıya kalacak? Sorularımızın cevabının hepsini yeni yayınlanacak olan bölümde göreceğiz.

Vuslat 25. Bölüm Fragmanı izle

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*