Sen Anlat Karadeniz 60. Bölüm Fragmanı (Özeti) izle

 

Seyirciyi ekrana kilitlemeyi başaran, Sen Anlat Karadeniz 60. Bölüm Fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemiz üzerinde yayınlanmaya başladı. ATV televizyon kanalında yayınlanan her hafta çarşamba gününü iple çekmemizi sağlayan başarılı yapım, 16 ekim Çarşamba saat 20:00’ dan itibaren siz seyircilerin karşısında.

Sen Anlat Karadeniz 59. Bölüm’ de yaşanılan olaylara dikkat çekerek hafızamızı tazeleyelim. Tarık babasının verdiği emir üzerine Mercan’ la mecburi bir şekilde buluşmak zorunda kalmıştır. Fakat karşısında gördüğü Mercan hatırladığı veyahut tahmin ettiği Mercan değildi. Nefes ve Tahir kız çocukları için alışverişe beraber çıkarlar. Başlangıçta keyif aldıkları alışveriş, Nefes’ in içinde, pazarlık yaptığı sahnelerde görebileceğiniz üzere bir pazarlık canavarı ortaya çıkınca olaylar çok enteresan bir hal alır.

Sen Anlat Karadeniz 60. Bölüm Fragmanı incelemede bulunduğumuzda, Nefesin hamilelik duygularının tavan yaptığını ve Tahire hiç ummadık bir şekilde sıkılmazsın değil mi bir gün benden diye bir soru sorduğuna tanıklık ediyoruz. Mercan, Tarık’ dan duyduğu laf üzerine ben karadeniz kızıyım diyerek silahını ateşlediğini görebiliyoruz. Çok heyecanlı bir bölüm, 16 Ekim Çarşamba Günü seyirciyi gene ekrana bağlayacağı bir bölüm geliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*