Savaşcı 78. Bölüm Fragmanı izle – (20 Ekim pazar)

FOX TV ekranlarında yayın hayatına devam eden kendini seyirciye sevdirmeye başaran, Savaşcı dizisi yeni bölümüyle 20 Ekim Pazar günü saat 20:00 itibariyle, sizleri televizyon ekranına bağlayacak bir bölümle sizlerle.

Savaşcı 76. Bölüm’ ünde yaşanılanları hatırlatarak biraz hafızamızı tazeleyelim. Bayram Astsubay yere hainler tarafından döşenen bombaları son anda farkına varmış olsa da, Velid butona basmayı başardığından ötürü bütün bombalara infilak ettirmeyi başarmıştır. Çatışma seslerinin yoğun olduğu bir köyde bulunan Kağan ve Yörük arkadaşlarının başına bir şey gelip gelmediğini öğrenmek için acele etmeye başladılar. Köydeki teröristleri durdurmak için bir hamle yapmaları gerekiyordur. Bütün olayların seyrini değiştirmeyi başaran Funda Üsteğmen, gözleriyle tanık olduğu bir ayrıntıyı pas geçmemesi üzerine bütün olaylar farklı bir hal almıştı. Meliki bir şekilde ortadan yok etmeyi kafaya koymuş olan Yüzbaşı Bozok ve Yüzbaşı Haydar hiç beklemedikleri yerden gelen bilgi üzerine harekete geçtiler ve Melikle karşı karşıya gelmeyi başardılar. Karşısında Çılgın yüzbaşıları gören Melik her ne kadar çılgınca hareketler yapsa da, onun için artık yolun sonu görünmüştür.

Savaşcı 77. Bölüm Fragmanı site adresimiz üzerinden yayınlandığı andan itibaren siz seyircilerimizin paylaşımına sunulmuştur Savaşcı 77. Bölüm Fragmanında gördüğümüz üzere nefes kesici, seyirciyi ekran başından kaldırmayacak bir bölümle karşı karşıyayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*