Kuzey Yıldızı İlk Aşk 6. Bölüm Fragmanı izle – (29 Ekim cumartesi)

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 6. Bölüm Fragmanı, yayınlandığı andan itibaren hızlı bir şekilde seyircilerimiz ile paylaşılmıştır. SHOW TV ekranlarında fazlasıyla kendini seyirciye etkilemeyi başaran baş yapıt yeni bölümü, 19 Ekim Cumartesi Saat 20:00’ dan itibaren siz seyircilerimizle beraber.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 4. Bölüm’ de yaşanılan olayları tekrar ederek hafızamızı tazeleyelim. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 4. Bölüm’ de Şerefin bütün planları suya düştü. Yıldız ve Kuzey beraber kaçırılsa da bir araya gelemediler. Kuzeyin olanlarla uğraşacak boş vakti yoktur. En büyük düşmanı, evine kadar girmeyi başarmıştır. Kuzey artık tehlikenin ne denli büyük olduğunun farkına varmıştır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 6. Bölüm Fragmanı incelediğimiz takdir’ de yeni bölümde seyircileri çok enteresan olaylar bekliyor diyebiliriz. Kuzeyle beraber Yıldızın köfte satışı yaptığı keyif verici anlar’ da Feride’ ye rahatsızlık vermeyi başaran Çetin, Kuzey’ den iyi bir dayak yiyor. Fırtına olduğu sırada, Kuzeyin kullandığı romantik, aşk dolu sözcükler dikkatimizi üzerine çekmeyi başarıyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 6. Bölüm, biz seyircileri cumartesi günü ekrana kilitlemeyi başaracak bir yeni bölüm ile karşımıza geliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*