Kuruluş Osman 1. Bölüm Fragmanı izle – İlk Bölüm Ne zaman?

Tüm Türkiye’nin beklediği ATV ekranlarında yayınlanacak, Kuruluş Osman 1. Bölümüyle yayın tarihi ne yazık ki hayla belli olmasa da ; Ekim ayının sonlarına doğru ATV ekranlarında yayın hayatına başlaması bekleniyor. Kuruluş Osman dizisi başrolleriyle yayın hayatına girmeden fragman yayınlandığı andan itibaren seyirci’ de merak uyandırmayı başaran bir yapıt arasına girmeyi başardı.

Kuruluş Osman dizisi Osman Gazi karakterini canlandıracak isim, Burak Özçivit fakat Osman Gazi karakterinin yanına Malhun Hatunu kimin canlandıracağı konusunda bir dizi tartışmalar sonucunda, Malhun Hatun karakterine hayat verecek isim belirlendi ve netleşti. Malhun Hatun, için kriterlere uyan yayın hayatına girmeye başlayacak olan dizide Malhun Hatun karakterini Özge Törer canlandıracak.

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olacak olan Kuruluş Osman, ATV ekranlarında yapımcıların açıklamasına göre ekim ayının sonlarına doğru başlayacağı ön görülmekte. Merakla beklenen Kuruluş Osman 1. Bölüm Fragmanı yayınlandığı andan itibaren site adresimiz üzerinden paylaşıma açılmıştır. Kuruluş Osman 1. Bölüm ne zaman başlıyor diye soranlar için dizi tarihi net belli değil yakında başlayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*