Kurşun 1. Bölüm Fragmanı (Özet) izle

Kurşun 1. Bölüm İlk Bölümünde Neler Olacak?

FOX TV, ekranlarında yayın hayatına adım atacak olan Kurşun dizisi, yayın hayatına başlamadan merak uyandırmayı başardı. Oyuncu kadrosunda, Burçin Terzioğlu, Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç, gibi deneyimli ve hayran kitlesi büyük olan aktörleri barındıran Kurşun dizisi, 23 Ekim Çarşamba 20:00’da siz seyircilerimizin karşısına çıkıyor.

Yayın hayatına yeni başlayacak olan, Kurşun dizisi konusu, 70’li yıllarda yaşayan bir adam ve bir kadın emek vererek yürüdükleri yolda koca bir ülkenin kaderini değiştirecek olaylara vesile olacak. İstanbul’da 70li yıllarında adalet isteyen Orhan Atmaca adıyla bilinen bir savcı ve kalemine güven duyan azimli bir gazeteci Leyla’yla birlikte omuz omuza verdikleri mücadeleyi anlatıyor. Seyirci, Orhan ve Leyla’nın aşklarının karanlık yer altı dünyasında verecekleri mücadeleyi, kavgayı, siyaseti, kabadayılığı, 70li yıllarda ellerinde bulunan imkanları değerlendiren bir halkı izleyecek.

Kurşun dizisi, yayın hayatına giriş yapmadan merak uyandıran, kaliteli bir dizi olacağını biz seyircilere barındırdığı oyuncu kadrosu ve yayınlanan fragman üzerinden kanıtlamayı başarmıştır. 23 Ekim Çarşamba 20:00’ da karşı karşıya kalacağımız bu baş yapıt nefes kesen bir dizi olma yolunda ilerleyebilecek mi? Sorularımızın bütün cevaplarını 23 Ekim Çarşamba 20:00’ da alacağız.

Kurşun 1. Bölüm Fragmanı izle

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*