Kardeş Çocukları Final Yapıyor – 20.bölüm Final Özeti izle (Son bölüm Neler oldu)

Star TV’de 2019’un başında başlayan Kardeş Çocukları dizisi artık final kararı verdi. Mehmet Aslantuğ, Nur Fettahoğlu, Ayça Bingöl gibi başrollerin bulunduğu dizi ilk sezona kadar izleyiciye kendini sevdirmiş olsa da yeni sezonuyla geleceğini noktalamış görünüyor.

Final bölümüyle 8 Ekim günü ekranlara veda edecek olan dizinin final sebebi olarak ilk sezonun sonlarına doğru olan bölümlerde ve yeni sezon bölümlerinde aldığı kötü reytingler olarak gösterilmiştir. İzleyenler dizinin bitmesinde senaristi suçlamakta ve ortaya çıkarılan karakterlerin harcandığı konusunu düşünmekteler.

Öncelikle gününün değişmesi izleyicilerinin hiç hoşuna gitmedi. Daha sonrasında 2. Sezon için Star TV dizinin yayın haklarını almak istemediği dedikoduları dolaştı ve Dizinin yapımcısı Gold Film şirketinin fiyatta indirime gittiği söylentileri de dolaşmıştı. Her ne yapıldıysa da 8 Ekim 2019 günü yayınlanacak olan finalin önüne geçilememiş. Son bölümü yayınlanan Kardeş Çocukları Final Fragmanını aşağıda yayınladık. Son bölümde neler oldu dizi yayınlandıktan sonra gundemdizi.com’da yayınlayacağız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*