Kadın 67. Bölüm Fragmanı izle

Kadın 67. Bölüm Fragmanı izle

FOX TV, ekranların’ da reyting rekorları kıran. Seyirciyi kendine hayran bırakan Kadın dizisi, yeni bölümü, 15 Ekim Salı günü saat 20:00’ dan itibaren siz seyirciyle buluşuyor.

Kadın 66. Bölüm’ de olan olayları tekrar ele alarak hafızamızı tazeleyelim. Hatice’nin ölüm haberiyle birlikte bütün yakınları, perişan olur. En büyük tepkiyi veren kişi ise en sevdiği insana veda etmek zorunda olan Şirin olmuştur. Kırmızı ışıkta geçtiğinden ötürü bütün olanlardan kendini sorumlu tutan, Arif tarifsiz bir acı çekmektedir.

Kadın 67. Bölüm Fragmanı incelediğimiz takdirde yeni bölüm’ de yaşanılacak olan olayları tahmin edebiliyoruz. Annesini kaybettikten sonra Şirini bu acı iyi bir insan mı yapacak? Enver, Hatice’nin olmadığı bir dünyaya alışmayı başaracak mı? Arif kendini suçlu olarak gördüğü yaşanılan olayların ardından kendini vicdan azabı çekmekten kurtarmayı başarabilecek mi? Kadın yeni bölüm, yayınlanacağı 15 Ekim Salı Günü 20:00’ itibariyle bütün sorularımızın cevabını, en net şekilde alacağımızı fragman’ da görebiliyoruz nefesimizi kesecek olan yeni bir bölüm seyircileriyle buluşuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*