Bir Aile Hikayesi 17. Bölüm Fragmanı izle

Bir Aile Hikayesi 17. Bölüm Fragmanında Neler Var?

FOX TV, ekranlarında yayınlanan hatırı sayılır bir seyirci kitlesi bulunan, Bir Aile Hikayesi dizisi, yeni bölümüyle seyircisinin karşısına 12 Ekim Cumartesi 20:00’ itibariyle çıkıyor.

Bir Aile Hikayesi 16. Bölüm’ de yaşanılan olayları ele alarak gelecek yeni bölüm hakkında, biraz tahminlerde bulunabiliriz. Reyhan ve Cem arasında konser sonrasında, başlayan dargınlık vardır. Berk içinde bulunduğu durumu daha fazla gizlemeyi başaramayacağının farkına varmıştır. Berk, Ufuk’a Nil ile eskiden evli olduğunu açıklamıştır. Bundan sonra olacak her şeyin kararını Nil’e bırakıp, kendine yeni bir yol belirlemeye karar verir. Şakir ilk defa baba evlat gün geçiren, Mahur babasının ölebileceği ihtimalini düşünerek kendini üzmektedir. Müjdenin acil bir şekilde çocukları bu duruma alıştırması gerekmektedir.

Bir Aile Hikayesi 17. Bölüm fragman’ incelediğimiz taktirde Şakir, Mahurun baba diye seslenişini duyduktan ötürü mutlu olduğu kesin. Şakir bu yeni yayınlanacak olan bölümde vefatı ile Mahurun yüreğini paramparça etmiştir. Şakir’in ölümünün ardından Mahur, kendini toparlamayı başarabilecek mi? Mahurun bundan sonraki hayatı nasıl ilerleyecek? 12. Ekim Cumartesi 20:00 itibariyle sorularımızın cevabını alacağımız, nefes kesici bir bölüm bizleri bekliyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*