Benim Adım Melek 5. Bölüm Fragmanı izle (23 Ekim)

Devlet televizyon kanalı TRT 1 ekranların’ da büyük bir seyirci kitlesini kendine hayran olmasını sağlayan, Benim Adım Melek dizisi yeni bölümüyle, 23 Ekim Çarşamba 20:00’ dan itibaren siz seyircilerimizin karşısına çıkacak.

Benim Adım Melek 3. Bölüm’ de yaşanılan olayları hatırlayalım. Mithat, kanının akmasına sebep olan Kerem’e bir ceza kesmek konusunda kararlılığını korumakta. Melek ise bir yandan babasının sinirli bakışları ve Kerem’i kaybetmek korkusu arasında sıkışır. Melek oğlunun bu beladan kurtulması uğruna bir mücadeleye girer, Alpay ise Melek’in yaşadığı acılar yetmezmiş gibi üzerine yeni dertleri yükler. Kerem’i bulmak için Melek’e uzanan bir el var o kimin yardım elidir? Alpay onca yaşanan olaylara rağmen tepkisi nasıl olacaktır.

Benim Adım Melek 4. Bölüm Fragmanın’ da göreceğimiz üzere nefes kesici bir bölümle karşı karşıya kalacağız. Melek ettiği dualar ile biz seyircilerinin içini sızlatmayı başarmıştır. Velayet davası Meleğin çok daha fazla acı çekmesine ve davayı kaybetmesiyle sonuçlanabilecek gibi gözüküyor. Yeni bölümde olacakları 23 ekim Çarşamba günü 20:00 itibariyle izleyip göreceğiz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*