Afili Aşk 19. Bölüm Fragmanı izle – (23 Ekim)

KANAL D ekranında, hatırı sayılır bir kitlenin beğenisini kazanan, başarılı bir baş yapıt, Afilli Aşk dizisi yeni bölümüyle beraber 23 Ekim Çarşamba günü saat 20:00’ dan itibaren izleyiciyle buluşuyor.

Afilli Aşk 17. Bölümü’nü birazcık hatırlayalım yaşanılan olayları ele alarak hafızamızı tazeleyelim. Ayşe imzalamış olduğu boşanma belgelerini, Kerem’in masasına koyar. Masasında boşanma kağıtlarını gören Kerem duygu patlaması yaşar üzüntüsü suratına vurmuştur. Birbirlerine hiçbir şey söylemeden aşk testi yaptırmaya karar verirler birbirlerinden habersiz bir şekilde. Bu arada Muhsin’in evi terk etmesi Ayşe’yi beraberinde Kerem’i çok farklı bir maceranın içine sürüklemeyi başarır. Baş başa geçirmek zorunda oldukları bir gece hiç ummadıkları ve kendilerini şoka sokan bir sırrı açığa çıkarmışlardı.

Afilli Aşk 18. Bölüm Fragmanı, incelediğimiz takdirde seyirciyi ekran başından ayırmayacak yeni bir bölüm ile karşı karşıyayız. Ayşe ve Kerem’in açtıkları boşanma davası ertelenmeyle sonuçlanır. Sonrasında olacaklar ise herkesi büyük bir şaşkınlık içerisine sokacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*